fbpx
Strona główna » Usługi » Manicure

Manicure hybrydowy oraz klasyczny w Kamieńcu Wrocławskim

Zapraszamy mieszkanki Czernicy oraz Kamieńca Wrocławskiego gmina Czernica na manicure wykonywany w naszym salonie. Zadbamy o Twoje dłonie i nadamy paznokciom piękny kształt. Wykonujemy zarówno klasyczny typ tego zabiegu, jak i hybrydowy, z wykorzystaniem lamp UV i specjalnych kosmetyków. Osobom, które nie chcą malować paznokci, ale jednocześnie pragną zadbać o swoje dłonie proponujemy manicure biologiczny. Do salonu zapraszamy również panów. Zadbamy o Wasze skórki, usuniemy zrogowacenia oraz wyrównamy płytkę.

Polecamy również zabieg pedicure. Obie usługi wykonujemy sterylnymi narzędziami. Dbamy zarówno o Twój piękny wygląd, jak i o bezpieczeństwo. Przygotowaną płytkę malujemy trwałymi lakierami. Mają one intensywne barwy, nie odpryskują i zachowują połysk aż do 14 dni. Dostępna w salonie paleta to kilkadziesiąt różnych kolorów i wykończeń.

Manicure jednokolorowy i ze zdobieniami

Nasze stylistki zadbają o Twoje paznokcie, wykonując na nich efekt, na jaki tylko masz ochotę. Pokryjemy płytkę jednolitym kolorem w modnych odcieniach lub wykonamy jedno z wybranych przez Ciebie zdobień. Szczególnie polecamy:

  • ponadczasowy french manicure,
  • modny efekt baby boomer,
  • ombre,
  • wykończenie pyłkiem lub brokatem,
  • pokrycie matowym lakierem.

Oprócz wybranego efektu nadamy również optymalną dla Ciebie długość oraz kształt płytki. Wszystko po to, abyś wychodzą od nas miała piękne, zadbane dłonie, które będą Twoją wizytówką. Umów się już dziś.