fbpx
Strona główna » Usługi » Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie w salonie w Kamieńcu Wrocławskim lub Czernicy. Zatrzymaj starzenie się skóry

Skóra każdego człowieka, w kontakcie z promieniowaniem słonecznym jest narażona na szereg uszkodzeń. Proces ten można ograniczyć stosując filtry UV o wysokim faktorze, jednak mimo to nie sposób uchronić się całkowicie. Wraz z upływem czasu pojawiają się pierwsze zmarszczki, przebarwienia oraz popękane naczynka. Najnowsze odkrycia w medycynie estetycznej potrafią sobie z nimi poradzić. Zapraszamy do skorzystania z zabiegu fotoodmładzania w naszym salonie w Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica.

Zauważasz u siebie pierwsze oznaki upływu czasu takie jak utrata jędrności, zmniejszone nawilżenie, czy zmarszczki mimiczne? Może wstając z łóżka dostrzegasz, że skóra z trudem powraca do pierwotnego stanu, a widoczne na niej bruzdy są coraz głębsze? Problemy te są wskazaniem skorzystania z zabiegu fotoodmładzania. Polega on na naświetlaniu wybranych obszarów specjalnie dobraną wiązką światła o właściwościach regeneracyjnych. Skóra zostaje rozgrzana, a jej głębsze warstwy dostają impuls do odbudowy. Zabieg pobudza hemoglobinę i melaninę. Składniki te są odpowiedzialne za powstawanie rozszerzonych naczyń, rumienia oraz przebarwień.

Kto może umówić się na zabieg fotoodmładzania?

Z pobudzania skóry światłem może skorzystać osoba w każdym wieku. Proces starzenia rozpoczyna się już po ukończeniu 25 roku życia. Gdy jesteś młoda, korzystając z zalet fotoodmładzania spowolnisz powstawanie zmarszczek i przebarwień. W dojrzałym wieku poprawisz swój wygląd i sprawisz, że stan cery będzie sugerował, że masz co najmniej kilka lat mniej niż wskazuje metryka.

Zabieg jest szczególnie polecamy, gdy borykasz się z:

  • zmianami naczyniowymi,
  • trądzikiem różowatym,
  • rozszerzonymi porami,
  • rumieniem,
  • przebarwieniami posłonecznymi.

Zapraszamy do umawiania się na ten oraz inne zabiegi z naszej oferty.