fbpx

Botox. Poznaj jego zalety, wykonując zabieg w naszym salonie. Zapraszamy klientki z Kamieńca Wrocławskiego i okolic.

Jeśli myślisz o starzeniu się skóry, to jaki kosmetyczny defekt kojarzy Ci się jako najczęstszy problem? Z pewnością są to zmarszczki. Pokonaj je, umawiając się na botoks. Jeśli jesteś z Kamieńca Wrocławskiego, Czernicy lub okolicznych miejscowości zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu. Toksyna botulinowa, popularnie nazywana botoksem, jest produktem leczniczym wykorzystywanym powszechnie w kosmetologii do likwidacji zmarszczek mimicznych. Produkt ten jest całkowicie bezpieczny, a odpowiednio zaaplikowany potrafi dać spektakularne efekty.

Aplikacja botoksu na wybrane rejony twarzy potrafi znacznie poprawić jej wygląd. Będziesz wyglądała na wypoczętą i promienną za każdym razem, gdy tylko wstaniesz z łóżka. Po wykonaniu ostrzykiwania preparat potrzebuje ok. dwóch tygodni, aby prawidłowo osadzić się w miejscu aplikacji. Gładką cerą bez zmarszczek będziesz mogła się cieszyć przez kolejnych 8 do 10 miesięcy.

Co można skorygować botoksem?

Umawiając się na zabieg z wykorzystaniem botoksu, możesz pozbyć się takich problemów jak:

  • lwia zmarszczka na czole,
  • zmarszczki wokół oczu tzw. kurze łapki,
  • zmarszczki mimiczne,
  • zmarszczki palacza,
  • drobne asymetrie twarzy.

Wykonywane przez nas zabiegi takie jak botoks, czy mezoterapia igłowa są w pełni bezpieczne. Zawsze, zanim przystąpimy do pracy, przeprowadzamy z naszymi klientkami dokładny wywiad i informujemy o wszelkich przeciwwskazaniach. Takie podejście gwarantuje Ci, że będziesz zadowolona z efektów.