fbpx
Strona główna » Usługi » Wodorowe oczyszczanie

Wodorowe oczyszczanie. Poznaj nasz najnowszy zabieg

Najnowszy sposób pielęgnacji skóry, czyli wodorowe oczyszczanie teraz w naszym salonie w Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica. Zabieg ten polega na wprowadzeniu cząsteczek aktywnego wodoru za pomocą wody pod zwiększonym ciśnieniem. Połączenie właściwości pierwiastka oraz sposobu aplikacji działa oczyszczająco na skórę. Wodór wyróżnia się tym, że ma bardzo małe cząsteczki, co pozwala na jego penetrację nawet w głębszych warstwach naskórka. Dodatkowo neutralizuje wolne rodniki, czyli zapobiega starzeniu się cery. Polecamy połączenie tego zabiegu z wykonywanym również u nas fotoodmładzaniem skóry. Zastosowanie obu procedur daje spektakularny efekt oczyszczonej, promiennej twarzy.

Oczyszczanie wodorowe jest tak skuteczne, ponieważ zabieg przeprowadzamy w kilku etapach. Najpierw pozbywamy się martwego naskórka. W kolejnych krokach zajmujemy się dogłębnym nawilżeniem i stymulowaniem poszczególnych warstw do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny. W efekcie nawet po jednym zabiegu Twoja cera prezentuje się dużo lepiej.

Poznaj moc wodorowego oczyszczania skóry

Zabieg wodorowego oczyszczania to szereg korzyści dla Twojego wyglądu. Dzięki niemu poprawi się koloryt Twojej skóry. Twarz będzie ujednolicona i straci swój nieestetyczny szary odcień. Zauważysz również poprawę gęstości i jędrności. Jeśli masz problem z przetłuszczaniem się cery, to oczyszczanie również powinno zahamować nadmierną produkcję sebum. Powtarzaj zabieg regularnie, by utrzymać ten efekt i pokonać również większe problemy.