fbpx
Strona główna » Usługi » Pedicure

Pedicure. Zadbamy o Twoje stopy

Umów się na pedicure! W Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica, w naszym salonie, jesteśmy gotowe, aby kompleksowo zadbać o Twoje stopy. Pozbędziemy się zrogowaceń, usuniemy wszelkie zgrubienia i sprawimy, że skóra stanie się gładka. Zadbamy o Twoje pięty i damy im nowe życie. Umów się na prawdziwe SPA dla stóp. Wykonamy relaksujący masaż i odżywczy peeling. Nadamy paznokciom pożądany kształt oraz pomalujemy je wybranym przez Ciebie kolorowym lakierem.

Nasze kosmetyczki w Czernicy pomogą Ci również w pozbyciu się tak dokuczliwych problemów, jak wrastające paznokcie. Dopasujemy metodę do zaawansowania zmian. Możemy zastosować specjalistyczną klamrę, która pozwoli na prawidłowe wzrastanie płytki i powinna skorygować trwale ten defekt.

Wyjdź od nas lekką stopą

Zachęcamy do tego, aby umawiać się na pedicure zarówno w okresie wiosenno-letnim, gdy nosisz odkryte buty, jak i przez cały rok. Stopy, przemierzając każdego dnia krótkie odcinki i dłuższe dystanse, są narażone na liczne obciążenia. Profesjonalne zadanie o ich wygląd i kondycję to nie tylko poprawa efektu wizualnego, ale również relaks i regeneracja. Kosmetyczka usunie wszelkie zgrubienia, odciski i inne defekty, których obecność możesz odczuwać podczas chodzenia.

Wykonując zabieg, korzystamy z profesjonalnej frezarki pozwalającej na dostosowanie siły tarcia do problemu, z jakim się zmagasz. Narzędzia używane podczas zabiegu są sterylizowane w autoklawie. Daje to pewność, że oddając się w nasze ręce, będziesz całkowicie bezpieczna. Przyjdź i zrelaksuj się, a my zadbamy o Twoje stopy.