fbpx
Strona główna » Usługi » Makijaż permanentny

Makijaż permanentny.

Szukasz kogoś, kto wykonuje zabieg makijażu permanentnego w Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica? Zapraszamy do naszego salonu. Zajmujemy się pigmentacją brwi, ust oraz wykonywaniem kreski na górnej powiece. Decydując się na trwały makijaż będziesz zawsze gotowa do wyjścia, bez konieczności sięgania po kosmetyki kolorowe. To wygodna opcja dla kobiet uprawiających sport, młodych mam oraz pań, które nie mają czasu, aby codziennie się malować.

Podczas zabiegu możesz zadecydować o kolorze oraz intensywności ostatecznej pigmentacji. To także dobry sposób, aby skorygować wszelkie niesymetryczne obszary twarzy. Jeśli masz mniejszą dolną lub górną wargę, opadającą powiekę lub w jakimś miejscu na brwiach nie rosną Ci włoski, to decydując się na makijaż permanentny pozbędziesz się tego problemu. Wizyta w naszym salonie i trwała pigmentacja jest równie wygodna, jak depilacja laserowa. Zabiegi te pozwalają ograniczyć czas potrzebny na dbanie o urodę.

Podczas wykonywania makijażu permanentnego za pomocą specjalnej maszyny przypominającej tę używaną do wykonywania tatuażu wprowadzimy kolorowy tusz do górnych warstw naskórka. Wybierając tę technikę, będziesz cieszyć się intensywnym pigmentem przez wiele miesięcy.

Czy musisz specjalnie przygotować się do wykonania makijażu permanentnego?

Idealny wygląd trwałego makijażu zależy zarówno od doświadczenia osoby, która go wykonuje, jak i przestrzegania przez Ciebie kilku istotnych zasad. Gdy umawiasz się na pigmentację brwi na miesiąc przed zabiegiem nie wykonuj henny, a na 2 tygodnie przed rezygnuj z regulacji. Pozwoli to nam dobrać najlepszy dla Ciebie kształt oraz kolor.

Na dobę przed zabiegiem nie przyjmuj aspiryny oraz nie pij alkoholu. Oba środki rozrzedzają bowiem krew. Przyjdź do gabinetu bez makijażu. Wspólnie omówimy, jaka technika będzie dla Ciebie najlepsza oraz to, jakiego efektu oczekujesz. Korzystając z naszych usług oddajesz się w zaufane ręce.