fbpx
Strona główna » Usługi » Depilacja laserowa

Depilacja laserowa w Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica. Trwałe usuwanie zbędnego owłosienia

Czy zastanawiałaś się, ile czasu zajmuje Ci golenie nóg, pach i okolic bikini? Utrzymanie gładkiego ciała wymaga regularności i zaopatrywania się w szereg niezbędnych do tego akcesoriów. Domowe sposoby dają krótkotrwały efekt. Golenie maszynką jest szybkie, ale musisz je powtarzać co kilka dni. Użycie wosku wymaga odrobiny wprawy i bywa bolesne, więc nie każdy może zdecydować się na ten sposób. Z kolei depilator często przyczynia się do wrastania włosków.

Pokonaj te wszystkie niedogodności i umów się na zabieg depilacji laserowej w Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica. W naszym salonie wykonujemy go, korzystając z nowoczesnego urządzenia pozwalającego po kilku zabiegach na trwałe usunięcie owłosienia. Dzięki niemu już więcej nie będziesz musiała pamiętać o tym, żeby kupić maszynki lub żel do golenia. Zakładaj sukienki i krótkie spodnie, gdy tylko masz na to ochotę bez konieczności wcześniejszego przygotowania się do zmiany garderoby.

Trwała depilacja różnych stref ciała

Za pomocą lasera możemy sprawić, że dowolna część Twojego ciała stanie się idealnie gładka. Najczęściej klientki pozbywają się w ten sposób owłosienia z nóg, ale polecamy również zabiegi na inne obszary. Możemy zadbać o Twoje pachy, okolice bikini, czy przedramiona. Wykorzystaj maksymalnie czas spędzony w naszym salonie i umów się również na manicure hybrydowy lub inny zabieg z naszej oferty.

Zastanawiasz się, czy depilacja laserowa przeznaczona jest tylko dla blondynek o jasnych i delikatnych włosach? Korzystamy z urządzenia, które pozwala pozbyć się zarówno meszku, jak i większego problemu. Dostosujemy ilość sesji do grubości oraz pigmentacji Twoich włosów. Gwarantujemy, że Twoja skóra będzie gładka, jak nigdy dotąd.