fbpx
Strona główna » Medycyna estetyczna » Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa. Zabieg przeprowadzany w profesjonalnym salonie

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry? Umów się na mezoterapię igłową. Zabieg wykonujemy w naszym salonie w Kamieńcu Wrocławskim gmina Czernica. Procedura ta polega na wprowadzeniu za pomocą igły skoncentrowanych substancji aktywnych do poszczególnych warstw skóry. Działamy zatem dokładnie tam, gdzie jest problem. Zabieg nie jest bolesny, ponieważ jeśli jest taka potrzeba, to wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym. Ślady ukłuć widoczne na skórze mają postać niewielkich uwypukleń. Wchłaniają się zazwyczaj po upływie kilku godzin, maksymalnie do 2 dni. Nie musisz zatem obawiać się, że przez jakiś czas będziesz gorzej wyglądać.

Kto może skorzystać z mezoterapii igłowej?

Mezoterapia jest polecana osobom, których skóra utraciła jędrność i są na niej widoczne pierwsze oznaki starzenia lub bardziej zaawansowane zmiany. Zabieg ten jest również skuteczny w przypadku blizn potrądzikowych lub innych zmian skórnych. Podobnie, jak inne zdobycze medycyny estetycznej pozwala uzyskać efekty, które trudno byłoby osiągnąć kosmetykami.

Skuteczność mezoterapii osiąga się przez dostarczenie bezpośrednio do skóry składników odżywczych. Pomijając barierę naskórka, można uzyskać dogłębne nawilżenie, zregenerowanie i młodszy wygląd cery. To także skuteczny sposób na pobudzenie procesów odnowy i uaktywnienie głębszych warstw odpowiedzialnych za produkcję kolagenu i elastyny. Poddając się temu zabiegowi, będziesz wyglądała na bardziej promienną i wypoczętą. Mezoterapię najlepiej jest wykonywać w seriach w krótkich odstępach czasu. Tak skoncentrowane działanie daje najlepsze i najtrwalsze rezultaty. Dopasujemy preparat do potrzeb Twojej skóry. Możemy sięgnąć po kwas hialuronowy z antyoksydantami i aminokwasami czy witaminami i peptydami. Wszystko po to, abyś była zadowolona z efektów.